Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2955 hodnocení
5
2914x
4
27x
3
4x
2
5x
1
5x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JG
Jakub Gergel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2019
EK
Eva Krečová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2019
Výborná spolupráce, ochota a vstřícné jednání.
Vyrábějí nejlepší sušené maso. Žádná přidána chemie pro změkčení, delší výdrž apod. Maso je výborně ochucené. Vyvážená chuť koření soli a chuti masa. Když vezmete plátek do ruky dá se trhat po vláknech...
JK
Jaromír Kuba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2019
MK
milan kunc
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2019
AB
Adrian Bláha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2019
MŠ
Marcela Šebková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2019
EČ
Eva Čejková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2019
spokojenost
DM
David Macháček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2019
Skvělé! děkujeme!
PG
Pavel Gajda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
TH
Tomas Hink
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2019
Výborné
PS
Pavel Sklář
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
Opravdu chutné masíčko,je vidět že zlaté české ručičky ještě existují.
HS
Hana Slámová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2019
M
MP
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2019
Je to lahůdka ????
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2019
Měl jsem hodně druhů sušených mas , tohle je jednoznačně jedno z nejlepších.
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2019
Perfektní sušené maso, s tím v obchodech se nedá srovnat. Chilli je opravdu cítit, solené je příjemně univerzální
PE
Pavlína Erhartova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2019
Super masíčko :)
JK
Josef Kadleček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2019
JP
Jiří Poduška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2019
Výborné maso ????????????????????????
JŠ
Josef Šmelhaus
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2019
supr maso
Z
Zdeněk "Hobbo" Tocháček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2019
Top-strop! ????????
Glockner, Blanc, Elbrus, Lysá.... bez tohoto masa nevyrážím, všude výborná zkušenost. Přírodní solené preferuji pro univerzálnost, nepřejí se. Do polívky ve stanu, do těstovin v basecampu, samotné "nasucho" ve finální stěně.... rozhodně doporučuju, já na to jedu ????????????
