Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2955 hodnocení
5
2914x
4
27x
3
4x
2
5x
1
5x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KN
Karel Novotný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2020
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2020
Velmi spokojená, byl to dárek pro zetě, zvoleno místo flašky. Dal nám trošku ochutnat a zbytek prý sežral během týdne. Nemůže prý určit ,který druh byl nejlepší, moc si pochutnal na všech. Nešlo to prý přestat ďobat ????????????
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2020
Vynikající maso.
J
JP
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2020
super :-)
HP
Hana Pavlasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2020
MK
Monika Köhlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2020
GK
Gabriela Kubíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2020
Nemůžu si vynachválit ???? dobrá komunikace a o masíčku ani nemluvím ????je to droga nehorázná
I
Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2020
Jedním slovem ÚŽASNÉ !
Všechno co jsem ochutnala ve startovacím balíčku :)
N
Nikita
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2020
Fakt výborně!
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2020
Moc spokojená
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2020
Výborné, všechny druhy, úžasné, již jsem objednala další a větší balení. Zda se že je toho pořád málo ????
Velmi oceňuji i variantu bez soli a koření! ????
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2020
Jedním slovem vše perfektní !
Ž
Žanet
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2020
Jsem nadmíru spokojená jen je tady jediný problém a to ten že maso mizí strašným tempem :-) jak se říká jeden balík nikdy nestačí:-)
JŠ
Jakub Štolba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2020
Maximálně. Jediný problém je, že to maso mizí děsně rychle. ????
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.11.2020
Koupili jsme si startovací balíček. Všechna masa jsou nebem v hubě. Za nás nejlepší hovězí a vepřové solené a hovězí s koriandrem. Je to prostě mňam.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.11.2020
Pokaždé, když otevřu nový sáček, tak nevím kdy přestat ujídat. Výborné
